חיפוש באתר:   Bookmark and Share - חנות תכשיטים מעוצבים Twitter - חנות תכשיטים מעוצביםFacebook - חנות תכשיטים מעוצביםEmail - חנות תכשיטים מעוצבים

כתבות7 סיבות לקנות תכשיטי עבודת יד.

7 סיבות לקנות תכשיטי עבודת יד.

לראשונה הופיעו תכשיטים בעבודת יד בימי הקדם והתפתחו במשך הזמן יחד עם התפתחותו של האדם. התכשיטים שימשו אז למסירת מידע על בן אדם: השתייכות לשבט או הקהילה והמעמד החברתי שלו. התכשיטים גם שימשו כמגנים נגד כוחות הטבע, עין הרע, וכקמע.
המשך...
תכשיטים ארוטיים

תכשיטים ארוטיים

תכשיטים ארוטיים
המשך...
אבנים באסטרולוגיה

אבנים באסטרולוגיה

עוד בימי קדם האנשים שמו לב כי לכל אבן וקריסטל יש סגולות טובות כרעות משלו. האמונה הייתה כי העונד או הנושא על גופו אבן או קריסטל, המתאים למזלו האסטרולוגי, זוכה לקבל מהאבן את הסגולות הטובות שלה, כגון: בטחון עצמי, בריאות, אהבה, עושר, מזל והצלחה. לעומת זאת, אבן שאינה מתאימה לאדם- מחלישה אותו וגורמת לבעיות וחוסר מזל.
המשך...
שמירה על תכשיטים -איך כדאי לי לשמור על התכשיטים שלכם?

שמירה על תכשיטים -איך כדאי לי לשמור על התכשיטים שלכם?

יש לנו טיפים פשוטים כדי שתוכלו לשמור על תכשיטים שלכם יפים, זוהרים ונוצצים לאורך זמן.
המשך...
אבן חן

אבן חן

אבן חן היא סלע, מינרל או מאובן נדיר, שלאחר עיבוד יש לה ערך כספי רב והיא משמשת כתכשיט. מאז ומתמיד נמשך האדם לאבני חן עקב יופיין ונדירותן, ליטש אותן ויצר מהן תכשיטים. בדרך כלל נמצאות אבני החן בסלעים במעמקי האדמה או בנהרות ובנחלים. עם השנים, יחס האדם לאבני חן סגולות ותכונות שונות, והן תפסו ועדיין תופסות מקום רב בדת...
המשך...
תכשיטים

תכשיטים

תכשיט או עדי הינו אביזר המיועד בעיקר לקישוט הגוף. שימושים נוספים לתכשיטים הינם לשם תפירתם בבגדים, כיצירת אמנות, כסמל סטטוס וכדרך לאגירת ממון.תכשיטים היו קיימים מראשית ההיסטוריה. בתקופות קדומות נוצרו מחומרים כגון עצמות, עץ וצדפות, ולאחר מכן מחומרים יקרים יותר כמתכות (זהב, כסף, פלטינה) ואבני חן (יהלומים, טופז, פנינים).
המשך...