חיפוש באתר:   Bookmark and Share - חנות תכשיטים מעוצבים Twitter - חנות תכשיטים מעוצביםFacebook - חנות תכשיטים מעוצביםEmail - חנות תכשיטים מעוצבים

מי אנחנו

שלום וברוכים הבאים לחנות תכשיטים מעוצבים ומתנות בעבודת יד AniramArt !

AniramArt.co.il - מרינה רומיאנצב - מעצבת תכשיטים

באתר AniramArt תמצאו ותוכלו לקנות תכשיטים מקוריים ולא שגרתיים, עשויים בעבודת יד מחומרים איכותיים ביותר בעיקר: כסף, אבני חן, פנינים אמיתיות, עור, קריסטלים סברובסקי, זכוכית צ'כית ומורנו.

רוב התכשיטים נעשים בסדרות מוגבלות, חלקם בעותק אחד.

באתר תמצאו מגוון רחב של תכשיטי עבודת יד, העשויים בסגנונות וטכניקות שונים: תכשיטים שיתאימו לשמלת ערב או ליומיום, פשוטים לעשייה או כאלה, שדורשים הרבה מקצועיות, ידע וסבלנות, תכשיטים ומתנות מתאימים לכל טעם ותקציב.

כל התכשיטים נעשים באהבה ובאיכות הגבוהה ביותר, לא משנה מהו הסגנון או המחיר של התכשיט שבחרתם.

אנו בטוחים שכל אחד ימצא באתר AniramArt את התכשיט שירצה לרכוש אותו לעצמו או לפנק מישהו במתנה.

אנו מאחלים לכם קניות נעימות!

 

 

 • דף הבא
 • Страница 1 из 1
 • דף קודם

כתבות וחדשות

 • אבנים באסטרולוגיה

  אבנים באסטרולוגיה

  עוד בימי קדם האנשים שמו לב כי לכל אבן וקריסטל יש סגולות טובות כרעות משלו. האמונה הייתה כי העונד או הנושא על גופו אבן או קריסטל, המתאים למזלו האסטרולוגי, זוכה לקבל מהאבן את הסגולות הטובות שלה, כגון: בטחון עצמי, בריאות, אהבה, עושר, מזל והצלחה. לעומת זאת, אבן שאינה מתאימה לאדם- מחלישה אותו וגורמת לבעיות וחוסר מזל.
  המשך...
 • 7 סיבות לקנות תכשיטי עבודת יד.

  7 סיבות לקנות תכשיטי עבודת יד.

  לראשונה הופיעו תכשיטים בעבודת יד בימי הקדם והתפתחו במשך הזמן יחד עם התפתחותו של האדם. התכשיטים שימשו אז למסירת מידע על בן אדם: השתייכות לשבט או הקהילה והמעמד החברתי שלו. התכשיטים גם שימשו כמגנים נגד כוחות הטבע, עין הרע, וכקמע.
  המשך...
 • תכשיטים ארוטיים

  תכשיטים ארוטיים

  תכשיטים ארוטיים
  המשך...
 • שמירה על תכשיטים -איך כדאי לי לשמור על התכשיטים שלכם?

  שמירה על תכשיטים -איך כדאי לי לשמור על התכשיטים שלכם?

  יש לנו טיפים פשוטים כדי שתוכלו לשמור על תכשיטים שלכם יפים, זוהרים ונוצצים לאורך זמן.
  המשך...
 • אבן חן

  אבן חן

  אבן חן היא סלע, מינרל או מאובן נדיר, שלאחר עיבוד יש לה ערך כספי רב והיא משמשת כתכשיט. מאז ומתמיד נמשך האדם לאבני חן עקב יופיין ונדירותן, ליטש אותן ויצר מהן תכשיטים. בדרך כלל נמצאות אבני החן בסלעים במעמקי האדמה או בנהרות ובנחלים. עם השנים, יחס האדם לאבני חן סגולות ותכונות שונות, והן תפסו ועדיין תופסות מקום רב בדת ובאמונות תפלות....
  המשך...